Обласний семінар-тренінг на тему «Інноваційні освітні рішення. Інтерактивні технології та їх впровадження в освітній процес при підготовці фахівців з різних професій»

       06 листопада 2019 року на базі ЛВПУ КТБ відбувся семінар-тренінг на тему «Інноваційні освітні рішення. Інтерактивні технології та їх впровадження в освітній процес при підготовці фахівців з різних професій». Для участі в семінарі були запрошені педагоги обласних методичних об’єднань «Комп’ютерна техніка та Інформатика» і «Професій обслуговування, ремонту машин і механізмів» закладів професійної (професійно-технічної ) освіти Львівщини, голови обласних методичних об’єднань НМЦ ПТО у Львівській області Саноцька М.Р., Хміль Л.І., представники компанії EdPro.ua Nataly TabachynТабачин А. та Галько Д.
      У теоретичній частині семінару учасникам було презентовано обладнання компанії EdPro. Андрій Табачин (співзасновник компанії EdPro) розповів, як інтерактивні панелі змінюють процес навчання та на яких умовах їх можна придбати, наголосив, що Інтерактивна панель EdProTouch – єдиний прилад, що поєднує в собі функціонал проектора, інтерактивної дошки, комп’ютера, планшета та телевізора в надміцному протиударному корпусі. У роботі семінару взяли участь 76 викладачів та майстрів в/н та отримали сертифікати.
      Учасники відзначили високий рівень організації заходу і висловили подяку в.о. директора вищого професійного училища комп`ютерних технологій та будівництва  Росіцькому П.С. Навчально-методичний центр ПТО нагородив к.т.н. методиста ЛВПУКТБ Поліщук М.Б., за активну участь в обласних методичних об’єднаннях.


  

Козацькі забави - 2019

Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!

       Під таким гаслом 16 жовтня, з нагоди святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва у Львівському вищому професійному училищі комп'ютерних технологій та будівництва відбувся традиційний спортивно-розважальний захід "Козацькі забави".

 

 

Детальніше: Козацькі забави - 2019

Монографія Поліщук М.Б.

Інформаційна технологія розроблення когнітивних моделей засвоєння знань із комп`ютерних наук

Детальніше: Монографія Поліщук М.Б.

II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Маляр»

II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед  учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Маляр»

Детальніше: II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Маляр»

Зустріч учнів та педагогів будівельного напряму з представником фірми-виробника будівельних матеріалів «Ферозіт»

 25 березня 2019року на базі Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва відбулася зустріч учнів, викладачів та майстрів виробничого навчання  з представником фірми -виробника будівельних матеріалів «Ферозіт»на тему: «Технологія виконання систем утеплення «Ферозіт» з використанням декоративної штукатурки».

Детальніше: Зустріч учнів та педагогів будівельного напряму з представником фірми-виробника будівельних...

Тиждень комп'ютерних дисциплін

         Традиційно, щороку в нашому училищі проходив Тиждень комп’ютерних дисциплін. Завданням тижня було формування креативних комунікативних умінь, пізнавальної активності, розширення кругозору учнів, пізнання дійсності та самих себе. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

Детальніше: Тиждень комп'ютерних дисциплін

Авторські права 2021 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.