Автомобільний напрям

Протягом всієї історії свого розвитку автомобільний транспорт потребував кваліфікованих спеціалістів. Тому із самого заснування професійно–технічне училище № 48 розпочало підготовку інженерів-механіків зі спеціальності “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” і вже випустив більше 2000 кваліфікованих фахівців, які успішно працюють в автотранспортному комплексі та інших галузях промисловості та сільського господарства нашої держави і за її межами.

Більшість викладачів – досвідчені фахівці в своїй галузі. Протягом багатьох років в училищі проводяться ремонтні роботи автомобілів та удосконалення методів та засобів надання якісних послуг в автотехсервісі. Багато випускників згодом навчаються в інших вищих навчальних закладах.

Навчальні плани містять комплекс дисциплін, які забезпечують фундаментальну та професійну підготовку, сприяють розвитку особистості студентів. Майбутні фахівці вивчають, зокрема, експлуатацію та обслуговування машин, автомобілі, автомобільні двигуни, технічну експлуатацію автомобілів, основи технічної діагностики, експлуатаційні матеріали, організацію автомобільних перевезень і безпеки дорожнього руху, фірмове обслуговування транспортних засобів, основи технології виробництва та ремонту автомобілів.

  

Випускники є фахівцями широкого профілю, підготовленими для самостійної інженерної, дослідницької, керівної і організаційної діяльності в сфері експлуатації автомобільного транспорту, особливо в сфері надання послуг з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів.

Всі випускники мають широкі можливості працевлаштування на автотранспортних, автосервісних, авторемонтних і інших підприємствах різних форм власності.

Серед випускників минулих років багато провідних спеціалістів галузі.

Авторські права 2021 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.